Test Kit (1.0.0) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: Details
az: Detallar

en: Duration
az: Müddət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Select
az: Seçin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Entity ID
az: Entiti ID
