Test Kit (1.0.0) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
