Test Kit (1.0.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Plugin
br: Lugant
