Test Kit (1.0.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Created
bs: Kreiran

en: Details
bs: Detalji

en: update
bs: osvježavanje
