Test Kit (1.0.0) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Tags
cy: Tagiau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Details
cy: Manylion

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: update
cy: diweddaru

en: Select
cy: Dewis
