Test Kit (1.0.0) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
