Test Kit (1.0.0) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Duration
el: Διάρκεια

en: update
el: ενημέρωση

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Select
el: Επιλογή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Entity ID
el: ID οντότητας
