Test Kit (1.0.0) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Created
eo: Kreita

en: Details
eo: Detaloj

en: Operation
eo: Operacio

en: update
eo: ĝisdatigi

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
