Test Kit (1.0.0) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Development
fa: توسعه

en: Enabled
fa: فعال

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: Label
fa: برچسب

en: Summary
fa: خلاصه

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Details
fa: جزئیات

en: Operation
fa: عملکرد

en: Duration
fa: مدت

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: Plugin
fa: افزونه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Select
fa: انتخاب

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
