Test Kit (1.0.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Development
fi: Kehitys

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Created
fi: Luotu

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Duration
fi: Kesto

en: update
fi: päivitä

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Run
fi: Suorita

en: Select
fi: Valitse

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Status: @status
fi: Tila: status
