Test Kit (1.0.0) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Created
gl: Creado

en: Details
gl: Detalles

en: Operation
gl: Operación

en: Duration
gl: Duración

en: create
gl: crear

en: update
gl: actualización

en: Changed
gl: Cambiado

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Entity ID
gl: ID da entidade
