Test Kit (1.0.0) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Details
gu: વિગતો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
