Test Kit (1.0.0) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Development
he: פיתוח

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Created
he: נוצר

en: Details
he: פרטים

en: Operation
he: פעולה

en: Duration
he: משך

en: update
he: עידכון

en: Plugin
he: פלאגין

en: Changed
he: השתנה

en: Select
he: בחר

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
