Test Kit (1.0.0) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Development
hr: Razvoj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Label
hr: Oznaka

en: Summary
hr: Sažetak

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Created
hr: Stvoreno

en: Details
hr: Detalji

en: Operation
hr: Operacija

en: Duration
hr: Trajanje

en: update
hr: ažuriraj

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Checks
hr: Provjere
