Test Kit (1.0.0) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Label
hu: Címke

en: Summary
hu: Összegzés

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Created
hu: Létrehozva

en: Details
hu: Részletek

en: Operation
hu: Művelet

en: Duration
hu: Időtartam

en: create
hu: létrehozás

en: update
hu: frissítés

en: Date/time
hu: Dátum/idő

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Changed
hu: Módosítva

en: Run
hu: Futás

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Duration: @duration ms
hu: Időtartam: @duration ms

en: Plugin configuration
hu: Bővítmény konfiguráció

en: View ID
hu: Nézet azonosító

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
