Test Kit (1.0.0) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
