Test Kit (1.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Development
is: Þróun

en: Enabled
is: Virkt

en: Tags
is: Efnisorð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Label
is: Merking

en: Summary
is: Samantekt

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Created
is: Stofnað

en: Details
is: Nánar
