Test Kit (1.0.0) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Development
ja: 開発

en: Enabled
ja: 有効

en: Tags
ja: タグ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Label
ja: ラベル

en: Summary
ja: 概要

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Unknown
ja: 不明

en: Created
ja: 作成

en: Details
ja: 詳細

en: Operation
ja: 操作

en: Duration
ja: 期間

en: update
ja: 更新

en: Date/time
ja: 日付/時間

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Changed
ja: 変更済

en: Select
ja: 選択

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Plugin ID
ja: プラグインID
