Test Kit (1.0.0) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Details
ka: დეტალები

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: update
ka: განახლება

en: Plugin
ka: ჩანართი
