Test Kit (1.0.0) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Created
lv: Izveidots

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Operation
lv: Operācija

en: Duration
lv: Ilgums

en: update
lv: atjauninājums

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Changed
lv: Labots

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
