Test Kit (1.0.0) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
