Test Kit (1.0.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
