Test Kit (1.0.0) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga

en: Details
nn: Detaljar

en: update
nn: oppdater

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
