Test Kit (1.0.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Path
or: ପଥ
