Test Kit (1.0.0) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Development
os: Райрæзт

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
