Test Kit (1.0.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Enabled
pl: Włączone

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Label
pl: Etykieta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Created
pl: Utworzono

en: Details
pl: Szczegóły

en: Operation
pl: Czynność

en: Duration
pl: Czas trwania

en: create
pl: utwórz

en: update
pl: aktualizacja

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Run
pl: Uruchom

en: Select
pl: Wybierz

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
