Test Kit (1.0.0) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Details
ps: سپړنې

en: Plugin
ps: لګون

en: Select
ps: غوره

en: Bundle
ps: بنډل
