Test Kit (1.0.0) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Enabled
ro: Activat

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Label
ro: Etichetă

en: Summary
ro: Sumar

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Created
ro: Creat

en: Details
ro: Detalii

en: Operation
ro: Operație

en: Duration
ro: Durată

en: create
ro: creare

en: update
ro: actualizare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Select
ro: Alege

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Plugin configuration
ro: Configurare plugin

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
