Test Kit (1.0.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
