Test Kit (1.0.0) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Development
sl: Razvoj

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Unknown
sl: Neznan

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Details
sl: Podrobnosti

en: update
sl: posodobi

en: Machine name
sl: Strojno ime
