Test Kit (1.0.0) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Operation
ta: செயல்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: update
ta: நிகழ்நிலை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Bundle
ta: பொதி

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
