Test Kit (1.0.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: view
ug: كۆرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: update
ug: يېڭىلاش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
