Test Kit (1.0.0) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Development
uk: Розробка

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Label
uk: Мітка

en: Summary
uk: Резюме

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Created
uk: Створено

en: Details
uk: Подробиці

en: Operation
uk: Дія

en: Duration
uk: Тривалість

en: create
uk: створення

en: update
uk: оновити

en: Date/time
uk: Дата/час

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Changed
uk: Змінено

en: Run
uk: Виконати

en: Select
uk: Вибір

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Checks
uk: Перевірки

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Display ID
uk: ID дисплею

en: Duration: @duration ms
uk: Тривалість: @duration мс

en: Plugin configuration
uk: Конфігурація плаґіна

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
