Test Kit (1.0.0) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Enabled
ur: فعال

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Label
ur: عنوان

en: Summary
ur: خلاصہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Details
ur: تفصیلات

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
