Test Kit (1.0.0) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Development
vi: Phát triển

en: Enabled
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Label
vi: Nhãn

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: View
vi: Xem

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Details
vi: Chi tiết

en: Operation
vi: Thao tác

en: Duration
vi: Thời lượng

en: update
vi: cập nhật

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Run
vi: Chạy

en: Select
vi: Chọn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Display ID
vi: Mã số bộ trình bày
