Testmode (2.6.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Term
hu: Kifejezés

en: Term name
hu: Kifejezés neve

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Lists
hu: Listák

en: Patterns
hu: Minták
