Testmode (2.6.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Term
ro: Termen

en: Term name
ro: Numele termenului

en: Node title
ro: Titlu nod

en: Lists
ro: Liste
