Testmode (2.6.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Lists
ta: பட்டியல்கள்
