Testmode (2.7.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: User
ar: مستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Term
ar: مصطلح

en: Term name
ar: اسم المفردة

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: Lists
ar: قوائم
