Testmode (2.7.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Development
az: Develop

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Term
az: Termin

en: Node title
az: Node başlığı
