Testmode (2.7.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: User
ca: Usuari

en: Term
ca: Terme

en: Term name
ca: Nom del terme

en: Node title
ca: Títol del node

en: Lists
ca: Llistes

en: Patterns
ca: Patrons
