Testmode (2.7.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Term
gl: Termo

en: Term name
gl: Nome do termo

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Patterns
gl: Patróns
