Testmode (2.7.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Development
ms: Pembangunan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: User
ms: Pengguna

en: Node
ms: Nod

en: Term
ms: Istilah

en: Term name
ms: Nama istilah
