Testmode (2.7.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: User
nl: Gebruiker

en: Term name
nl: Termnaam

en: Node title
nl: Node-titel

en: Lists
nl: Lijsten

en: Patterns
nl: Patronen

en: Test mode
nl: Testmodus
