Testmode (2.7.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Term
uk: Термін

en: Term name
uk: Назва терміна

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Lists
uk: Списки

en: Patterns
uk: Шаблони

en: Test mode
uk: Тестовий режим
