Testmode (2.7.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: User
vi: Người dùng

en: Term name
vi: Tên từ liệu

en: Node title
vi: Tiêu đề node

en: Patterns
vi: Các mẫu
