mytestproject (8.x-01.20200131) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Mode
ne: प्रकार
