mytestproject (8.x-01.20200131) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Mode
fa: سبک

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضا

en: Commerce
fa: تجارت

en: Subscription
fa: اشتراک

en: You have entered an invalid credit card number.
fa: شماره کارت اعتباری وارد شده معتبر نمی‌باشد.

en: Verify
fa: بررسی درستی

en: Payment Methods
fa: روش‌های پرداخت
