Test Suite (1.0.4-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: More
az: Daha çox

en: root
az: əsas

en: Name
az: Ad

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında
