Test Suite (3.0.43-beta1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disable
ca: Inhabilita

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Test
ca: Prova

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: root
ca: arrel

en: Save
ca: Desa

en: Core
ca: Nucli

en: View
ca: Mostra

en: Configure
ca: Configura

en: Area
ca: Àrea

en: Module
ca: Mòdul

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Filter
ca: Filtra

en: Severity
ca: Severitat

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Details
ca: Detalls

en: Unit
ca: Unitat

en: Results
ca: Resultats

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Installation
ca: Instal·lació

en: About
ca: Detalls

en: Filter log messages
ca: Filtrar els missatges de registre

en: You must select something to filter by.
ca: Heu de seleccionar alguna cosa per la qual filtrar.

en: Database log cleared.
ca: S'ha netejat el registre de la base de dades.

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
ca: Esteu segur de voler suprimir els registres recents?
